Bank Spółdzielczy

Partnerstwo w Biznesie – cykl szkoleń

Partnerstwo w Biznesie to cykl bezpłatnych szkoleń, które przygotowaliśmy z Polską Fundacją Przedsiębiorczości dla klientów biznesowych  – mikro, małych i średnich przedsiębiorców oraz pracowników Banków Spółdzielczych SGB i SGB-Banku SA.  

Uczestnicy szkoleń otrzymają nie tylko teoretyczną, ale również praktyczną wiedzę od ekspertów i specjalistów, którzy są również przedsiębiorcami.

Pierwszy bezpłatny cykl dotyczy obszarów:

  • Polskiego Ładu dla przedsiębiorców i sektora rolniczego
  • sukcesji, dziedziczenia firmy,
  • cyberbezpieczeństwa,
  • social media.

HARMONOGRAM SZKOLEŃ:

JAK WZIĄĆ UDZIAŁ W SZKOLENIACH?

By wziąć udział w szkoleniu wystarczy zarejestrować się na stronie Polskiej Fundacji Przedsiębiorczości https://szkolenia.pfp.com.pl/, na której są już dostępne zapisy na szkolenia.

Serdecznie zachęcamy do przekazywania informacji o panelach eksperckich klientom biznesowym Banków Spółdzielczych SGB i SGB-Banku SA. Poniżej udostępniamy komplet materiałów do wykorzystania w bankowości internetowej i innych kanałach komunikacji.

Przekazując informacje o szkoleniach do Klientów wpieramy ich w zdobyciu kompetencji i praktycznej wiedzy, działamy zgodnie z naszą strategią, jesteśmy solidnym partnerem finansowym wspierający społeczności lokalne w realizacji ich celów, marzeń i ambicji. Sukcesem tego projektu będzie liczba klientów, którzy skorzystają z tych szkoleń.

Samouczek – zakładanie konta uczestnika -> https://bsskorcz.pl/wp-content/uploads/2022/02/Samouczek-zakładanie-konta-uczestnika-na-platformie-PFP-dla-SGB.pdf

Umów się na spotkanie w 2 minuty Zaprosimy Cię do najbliższej placówki i odpowiemy na wszelkie pytania.
Aktualne Oferty Specjalne