Bank Spółdzielczy

Nowoczesne rozwiązania w Banku Spółdzielczym w Skórczu

BS Skórcz wychodzi naprzeciw oczekiwaniom współczesnych klientów. Oddano do użytku nową samoobsługową placówkę bankową. Ponadto kantor walutowy dostępny jest teraz całodobowo przez 7 dni w tygodniu.

Nowa placówka bankowa działa od 12 kwietnia. Klienci mogą wpłacać i wypłacać gotówkę przy użyciu nowego recyklera, zaś za pomocą stacjonarnego stanowiska komputerowego mogą realizować przelewy. Wszystko to dzieje się bez udziału pracowników – nowy oddział to oddział samoobsługowy. W czasach pandemii staje się to dodatkową zaletą dla niektórych klientów. Placówka znajduje się w galerii EKO CENTRUM w Skórczu, przy ulicy Pomorskiej 15, i jest czynna całodobowo przez 7 dni w tygodniu.

Kolejną nowością jest dostęp całodobowy, 7 dni w tygodniu do usługi kantoru walutowego. Umożliwia ona wymienianie waluty – szybko, bezpiecznie, i w dowolnym miejscu, za pomocą smartfona, tabletu czy komputera.

Dostępność kantoru walutowego 24/7, oraz udostępnienie nowej samoobsługowej placówki bankowej podkreślają umiejętne odnalezienie się Banku Spółdzielczego w Skórczu we współczesnym świecie – w nowoczesny sposób.

Umów się na spotkanie w 2 minuty Zaprosimy Cię do najbliższej placówki i odpowiemy na wszelkie pytania.
Aktualne Oferty Specjalne