Bank Spółdzielczy

Komunikat w sprawie Visa Electron „młodzieżowa”

Szanowni Państwo,

Uprzejmie informujemy, że mając na uwadze zwiększenie bezpieczeństwa transakcji dokonywanych przy użyciu wydanych Państwu kart płatniczych, istnieje konieczność wymiany posiadanej przez Państwa karty płatniczej Visa Electron „młodzieżowa”. Wymiana kart płatniczych wynika z konieczności dostosowania się do wymogów organizacji płatniczych dotyczących zwiększenia poziomu bezpieczeństwa wydawanych kart, które obowiązują wszystkich europejskich wydawców.

W związku z powyższym, zapraszamy do najbliższej placówki naszego banku w celu dokonania wyboru jednej z oferowanych przez bank kart płatniczych, która zostanie dla Państwa zamówiona w miejsce dotychczas używanej karty Visa Electron „młodzieżowa”. Podczas wizyty w placówce banku nasi pracownicy służą pomocą w doborze produktu kartowego, który będzie dla Państwa najlepszy i spełni Państwa oczekiwania. Prosimy również o ustalenie z pracownikami placówki Banku dogodnego dla Państwa terminu dokonania zastrzeżenia dotychczas użytkowanej karty Visa Electron „młodzieżowej”, jednakże termin dokonania wymiany i zastrzeżenia dotychczasowej karty nie może być późniejszy niż 22 lipca 2016 roku.

Wymiana dotychczasowych kart jest dokonywana bezpłatnie i nie powoduje obowiązku uiszczenia przez Panią/Pana ponownie opłaty za wydanie karty i nowy PIN.

Jednocześnie pragniemy poinformować, iż dotychczas użytkowaną kartą Visa Electron „młodzieżowa” będzie można się posługiwać do dnia 22 lipca 2016 r. – po tym terminie Państwa karta zostanie automatycznie zastrzeżona.

Pragniemy również zapewnić, iż dokładamy wszelkich starań, aby wymiana kart była przeprowadzona sprawnie, z zachowaniem ciągłości korzystania przez Klientów z wydanych kart płatniczych. Powyższe utrudnienia wynikają z uwarunkowań zewnętrznych, jednakże za powstałe niedogodności i utrudnienia serdecznie przepraszamy.

Dodatkowe informacje dotyczące wymiany dotychczasowej karty uzyskają Państwo w dowolnej placówce Banku lub za pośrednictwem infolinii pod numerem telefonu 800 888 888.

Umów się na spotkanie w 2 minuty Zaprosimy Cię do najbliższej placówki i odpowiemy na wszelkie pytania.
Aktualne Oferty Specjalne