Bank Spółdzielczy

Bank z tradycjami obchodzi 150. urodziny

Dla każdego z nas dzień urodzin jest ważny i przygotowujemy się do niego bardzo dokładnie, dbając o każdy szczegół, aby bliscy, z którymi spędzamy ten czas, miło zapamiętali te chwile. Bank Spółdzielczy w Skórczu, jak na jubilata przystało, bardzo skrupulatnie podchodzi do celebrowania  150 – lecia istnienia. Obchody tego godnego podziwu jubileuszu trwają już od stycznia tego roku, jednak punktem kulminacyjnym będzie wielka impreza plenerowa, która odbędzie się 3 września na Stadionie Miejskim w Skórczu.

Bank Spółdzielczy w Skórczu wychodzi naprzeciw oczekiwaniom swoich obecnych i przyszłych klientów. Specjalnie dla nich 2016 rok obfituje w liczne promocje, konkursy, a co za tym idzie, również we wspaniałe nagrody, które można wygrać w rozmaitych loteriach. Ponadto bank zadbał także o promocję wokalnego talentu mieszkańców regionu, wspierając jednocześnie kulturę na tym terenie. Od stycznia do lipca organizowany był konkurs Muzyczny Skarb w gminach, w których Bank Spółdzielczy w Skórczu posiada swoje oddziały (gmina Skórcz, Zblewo, Pelplin, Kaliska, Czarna Woda, Morzeszczyn, Czersk). Taka forma muzycznych obchodów jubileuszu zyskała wielu sympatyków, a liczba uczestników w kolejnych edycjach świadczyła o tym, że lokalnym wokalistom i zespołom podoba się możliwość dzielenia się swoim talentem przed większą publicznością. Wszyscy występujący do tej pory artyści zostali obdarowani wspaniałymi nagrodami ufundowanymi przez Bank. Należy dodać, że laureaci każdej z edycji (zarówno ci wybrani przez jury, jak i zdobywcy nagrody publiczności) będą mieli okazję wystąpić również na wielkiej scenie podczas imprezy plenerowej 3 września.

Jubileusz 150 – lecia powstania Banku o tak bogatej historii jest doskonałym powodem do hucznego świętowania. Jak będzie wyglądała impreza, na którą wszyscy czekają od początku roku?

3 września Stadion Miejski w Skórczu stanie się muzyczną stolicą dobrej zabawy. Tego dnia atrakcja będzie gonić atrakcję. Każdy z pewnością znajdzie coś dla siebie. Na festynie obecne będą liczne stoiska, duże dmuchane zjeżdżalnie oraz eurobungee dla dzieci, a także wiele innych niespodzianek. Będzie to czas odpoczynku i relaksu dla całych rodzin, przyjaciół i znajomych. Jak na porządne urodziny przystało, na festynie nie zabraknie muzycznego akcentu. Na wielkiej scenie wystąpią znakomici artyści, m. in. laureaci konkursu Muzyczny Skarb, zespół Jamertal, Ewelina Rytelewska. Gwiazdą tego wieczoru będzie ZAKOPOWER – znany i lubiany zespół, który doskonale łączy podhalańską duszę z mocnym rockowym brzmieniem. Jego utwory często goszczą na pierwszych miejscach radiowych list przebojów, a na Koncercie Jubileuszowym Banku Spółdzielczego w Skórczu z pewnością nie zabraknie tych najbardziej znanych hitów. Będzie to jedno z największych wydarzeń tego roku w regionie, na którym nie może Ciebie zabraknąć!

Umów się na spotkanie w 2 minuty Zaprosimy Cię do najbliższej placówki i odpowiemy na wszelkie pytania.
Aktualne Oferty Specjalne