Bank Spółdzielczy

Kantor SGB

Drodzy klienci,

Z ogromną satysfakcją pragniemy was poinformować, iż w ramach technologicznego przyspieszenia wdrożyliśmy nową usługę do I-Banku (bankowość elektroniczna) jaką jest KANTOR SGB.

Usługa Kantor SGB jest dostępna w ramach bankowości elektronicznej dla klientów indywidualnych i instytucjonalnych – możliwa natychmiastowa wymiana walut (w tym zlecenie wymiany waluty po zleconym kursie z data ważności).

Klient któremu udostępniono Kantor SGB i posiada dostęp do bankowości elektronicznej I-Bank może dokonać wymiany waluty (kupno / sprzedaż) wybierając zakładkę Kantor SGB.

Po uruchomieniu Kantoru SGB system prezentuje kurs po którym może być dokonana wymiana walut. Jeśli klient posiada dostępne środku na rachunku, realizuje transakcje w godzinach dostępności usługi i zaakceptuje zaprezentowany kurs następuje zawarcie transakcji – dokonywane są księgowania na rachunkach klienta.

Klient może zlecić wymianę waluty po wskazanym kursie wskazując termin ważności zlecenia. Jeśli do terminu zlecenia kurs osiągnie wskazaną lub korzystniejszą wartość system dokona wymiany (pod warunkiem że w dniu osiągnięcia kursu klient posiada środki na rachunku). Wymiana realizowana jest w godzinach dostępności usługi.

Serdecznie zapraszamy do korzystania z usługi.

Umów się na spotkanie w 2 minuty Zaprosimy Cię do najbliższej placówki i odpowiemy na wszelkie pytania.
Aktualne Oferty Specjalne